Strona główna >> CLARION >> 1JO035180 Instrukcja Serwisowa
 0 szt. w koszyku
CLARION 1JO035180
Instrukcja Serwisowa
  • Zawiera schematy
  • Język: English
Opis CLARION 1JO035180 Instrukcja Serwisowa
Instrukcja jest dostępna w następujących językach: English
Recenzje innych produktów
 SA-A30E AIWA Instrukcja Serwisowa by Adam Grążka;
Wszystko w porządku. Instrukcja czytelna i kompletna. Dziękuję. all right! thank you.
 KX990SR KENWOOD Instrukcja Serwisowa by Viktor Kapeć;
Bardzo dobra instrukcja. Zawiera wszystko co potrzeba, polecam!
 TA2760 ONKYO Instrukcja Serwisowa by Viktor Kapeć;
Instrukcja jest OK. Schematy czytelne, opisane niektóre procedury.
 26PF3302/10 PHILIPS Instrukcja Serwisowa by Ryszard Burzak;
Instrukcja bardzo czytelna. zawiera co potrzeba. Polecam
 DX666 AIWA Instrukcja Serwisowa by Adam Grążka;
...instrukcja serwisowa w pełni czytelna i kompletna. Dziękuję!
Tekstowy podgląd strony 1 (kliknij aby zobaczyć)
Clarion Co., Ltd.
Published by Service Dept. 298-5603-00 Jul.1997 P Printed in Japan
Service Manual
VOLKS WAGEN Automobile Genuine AM/FM Radio Cassette Stereo
Model
PU-1569A
PU-1569A-C ( Genuine No. 1CO 035 180 ) Illumination�Red PU-1582A-C ( Genuine No. 1JO 035 180A ) Illumination�Red PU-1582A-D 180 ( Genuine No. 1JO 035 ) Illumination�Green
Model
PU-1582A
�SPECIFICATIONS
Radio section
PLL Frequency synthesizer system AM 530kHz to 1,710kHz FM 87.9MHz to 107.9MHz Intermediate frequency: AM 450kHz FM 10.7MHz Quieting sensitivity: AM Less than 38dBμ(at 26dB S/N) FM Less than 10dBμ(at 30dB S/N) Separation: FM More than 26dB Auto tuning stop sensitivity: AM 42±3dBμ FM 23±3dBμ Tuning system: Receive range: FF/REW time: 120sec.(C-60)
General
Output power: 40W�4(MAX) Power supply voltage: DC13.2V(10.8V to 15.6V) Negative ground Consumptive current: Less than 10A(MAX) Dimensions(mm): 179(W)�50(H)�159(D) Weight: 1.3kg