Strona główna >> TOSHIBA >> 29A3DESH Instrukcja Serwisowa
 0 szt. w koszyku
TOSHIBA 29A3DESH
Instrukcja Serwisowa
  • Zawiera schematy
  • Język: English
Opis TOSHIBA 29A3DESH Instrukcja Serwisowa
Instrukcja jest dostępna w następujących językach:
Recenzje innych produktów
 RCM70L/LB JVC Instrukcja Serwisowa by Damian Mazek;
 SA-A30E AIWA Instrukcja Serwisowa by Adam Grążka;
Wszystko w porządku. Instrukcja czytelna i kompletna. Dziękuję. all right! thank you.
 KX990SR KENWOOD Instrukcja Serwisowa by Viktor Kapeć;
Bardzo dobra instrukcja. Zawiera wszystko co potrzeba, polecam!
 TA2760 ONKYO Instrukcja Serwisowa by Viktor Kapeć;
Instrukcja jest OK. Schematy czytelne, opisane niektóre procedury.
 26PF3302/10 PHILIPS Instrukcja Serwisowa by Ryszard Burzak;
Instrukcja bardzo czytelna. zawiera co potrzeba. Polecam
Tekstowy podgląd strony 4 (kliknij aby zobaczyć)
SET-UP ADJUSTMENT
There are no adjustment of purity and convergence in some picture tube (Unified with purity magnet)
SPECIFIC INFORMATIONS GENERAL ADJUSTMENTS
DEFLECTION YOKE
TEMPORARY MOUNTING
29.1mm(28", 29") 25mm(25") 19mm(19", 20", 21") 14mm(13", 14")