Strona główna >> TOSHIBA >> 29AZ8UE/UA Instrukcja Serwisowa
 0 szt. w koszyku
TOSHIBA 29AZ8UE/UA
Instrukcja Serwisowa
  • Zawiera schematy
  • Język: English
Opis TOSHIBA 29AZ8UE/UA Instrukcja Serwisowa
Instrukcja jest dostępna w następujących językach:
Recenzje innych produktów
 KPE61MN11 SONY Instrukcja Serwisowa by Grzegorz Zawadzki;
Dokładna dokumentacja, pomogła w szybkiej naprawie telewizora. Dziękuję!
 RCM70L/LB JVC Instrukcja Serwisowa by Damian Mazek;
 SA-A30E AIWA Instrukcja Serwisowa by Adam Grążka;
Wszystko w porządku. Instrukcja czytelna i kompletna. Dziękuję. all right! thank you.
 KX990SR KENWOOD Instrukcja Serwisowa by Viktor Kapeć;
Bardzo dobra instrukcja. Zawiera wszystko co potrzeba, polecam!
 TA2760 ONKYO Instrukcja Serwisowa by Viktor Kapeć;
Instrukcja jest OK. Schematy czytelne, opisane niektóre procedury.
Tekstowy podgląd strony 4 (kliknij aby zobaczyć)
SET-UP ADJUSTMENT
There are no adjustment of purity and convergence in some picture tube (Unified with purity magnet)
SPECIFIC INFORMATIONS GENERAL ADJUSTMENTS
DEFLECTION YOKE
TEMPORARY MOUNTING
29.1mm(28", 29") 25mm(25") 19mm(19", 20", 21") 14mm(13", 14")