Strona główna >> WHIRLPOOL >> GERP4120SS0 Katalog Części
 0 szt. w koszyku
WHIRLPOOL GERP4120SS0
Katalog Części
  • Język: English
Opis WHIRLPOOL GERP4120SS0 Katalog Części
Instrukcja jest dostępna w następujących językach: English
Tekstowy podgląd strony 9 (kliknij aby zobaczyć)
OPTIONAL PARTS
For Models: GERP4120SQ0, GERP4120SB0, GERP4120SS0 (White) (Black) (Stainless Steel)
Illus. No.
Part No.
DESCRIPTION
Illus. No.
Part No.
DESCRIPTION
Following Parts Not Illustrated SPLICING WIRES��25FT. LENGTH
INSULATION
261514 Insulation, Fiberglass (1�1/2" x 24" x 120") 240132 Insulation, Fiberglass (2�1/2" x 22" x 120")
ACCESSORY PARTS
241430 Foil, Aluminum Oven (18" x 25�) 3184478 Cleaner, Glass