Strona główna >> PIONEER >> PDK-TS35A/XZC1/WL5 Instrukcja Serwisowa
 0 szt. w koszyku
PIONEER PDK-TS35A/XZC1/WL5
Instrukcja Serwisowa
  • Zawiera schematy
  • Język: English
Opis PIONEER PDK-TS35A/XZC1/WL5 Instrukcja Serwisowa
Instrukcja jest dostępna w następujących językach: English
Recenzje innych produktów
 TX7520 ONKYO Instrukcja Serwisowa by Robert Teodorski;
 CTV323 CLATRONIC Instrukcja Serwisowa by Bogdan Padechowicz;
Szybko, sprawnie i tanio. Serwis godny polecenia. Będę polecał innym
 CC8065 DUAL Instrukcja Serwisowa by Zbigniew Szarycz;
 KPE61MN11 SONY Instrukcja Serwisowa by Grzegorz Zawadzki;
Dokładna dokumentacja, pomogła w szybkiej naprawie telewizora. Dziękuję!
 RCM70L/LB JVC Instrukcja Serwisowa by Damian Mazek;
Tekstowy podgląd strony 1 (kliknij aby zobaczyć)
ARP3489
PDK-TS35A
ORDER NO.
TABLE TOP STAND
PDK-TS35A
Parts Included
Base Cover Assy � 1 (AZN2804) Cushion x 1 (AZN2808) Accessory Assy (AZE1215) Screws (4 mm x 10 mm : silver) � 4 Light Blocking Pad x 1 (AZN2809) Stand Pipe Assy � 2 (AZN2787)
SXZC/WL5
Falling prevention metal fitting x 2
Installation Screws (M6 x 20 mm: black) � 4
Installation Screws (M4 x 35 mm: black) � 4 [for Falling prevention metal fitting]
Operating Instructions x 1 (AZR1275)
Specifications
External dimensions: PDK-TS35A ..........922 mm (W) � 298.9 mm (H) � 430 mm (D) (36-5/16 in. (W) � 11-25/32 in. (H) � 16-15/16 in. (D)) Weight: PDK-TS35A ..........6.0 kg (13.3 lbs)