Strona główna >> INFINITY >> PERFECT12 Instrukcja Serwisowa
 0 szt. w koszyku
INFINITY PERFECT12
Instrukcja Serwisowa
  • Zawiera schematy
  • Język: English
Opis INFINITY PERFECT12 Instrukcja Serwisowa
Instrukcja jest dostępna w następujących językach: English
Recenzje innych produktów
 RCM70L/LB JVC Instrukcja Serwisowa by Damian Mazek;
 SA-A30E AIWA Instrukcja Serwisowa by Adam Grążka;
Wszystko w porządku. Instrukcja czytelna i kompletna. Dziękuję. all right! thank you.
 KX990SR KENWOOD Instrukcja Serwisowa by Viktor Kapeć;
Bardzo dobra instrukcja. Zawiera wszystko co potrzeba, polecam!
 TA2760 ONKYO Instrukcja Serwisowa by Viktor Kapeć;
Instrukcja jest OK. Schematy czytelne, opisane niektóre procedury.
 26PF3302/10 PHILIPS Instrukcja Serwisowa by Ryszard Burzak;
Instrukcja bardzo czytelna. zawiera co potrzeba. Polecam
Tekstowy podgląd strony 2 (kliknij aby zobaczyć)
Kappa Perfect12 12" Woofer � Technical Data
SEALED BOX VOLUME VENTED BOX VOLUME
length = 12.33"
Port
fo = 32 Hz
Kappa Perfect12
(side view)
Kappa Perfect12
(side view)
VBOX = 1.00 ft3 (28.32 liters)
(all sides lined with 1-inch fiberglass or fiberfill)
VBOX = 1.75 ft3 (49.56 liters)
diameter = 4.0"
SEALED FREQUENCY RESPONSE @ 2.83 V
95 dB In-Car 12 dB LP @ 70 Hz 105 90 Out-Of-Car 85 95 100
VENTED FREQUENCY RESPONSE @ 2.83 V
dB In-Car 12 dB LP @ 80 Hz
Out-Of-Car 80 90
75
55 20 Frequency 50 100 Hz 200 500 1k
C
65 20 Frequency 50 100 Hz 200 500 1k
C
2k
2k
SEALED EXCURSION/GROUP DELAY @ 500 W
20.0 Xd mM T mSec 20 17.5 15 35
VENTED EXCURSION/GROUP DELAY @ 650 W
40 Xd mM T mSec 40 Group Delay 30
15.0
12.5 Group Delay 10.0
5
15 Transducer Excursion 10
2.5
Transducer Excursion
-15
0.0 20 Frequency 50 100 Hz 200 500 1k
-20
0 20 Frequency 50 100 Hz 200 500 1k