Strona główna >> PIONEER >> PRS-D2100T/XU/UC Instrukcja Serwisowa
 0 szt. w koszyku
PIONEER PRS-D2100T/XU/UC
Instrukcja Serwisowa
  • Zawiera schematy
  • Język: English
Opis PIONEER PRS-D2100T/XU/UC Instrukcja Serwisowa
Instrukcja jest dostępna w następujących językach: English
Recenzje innych produktów
 CTV323 CLATRONIC Instrukcja Serwisowa by Bogdan Padechowicz;
Szybko, sprawnie i tanio. Serwis godny polecenia. Będę polecał innym
 CC8065 DUAL Instrukcja Serwisowa by Zbigniew Szarycz;
 KPE61MN11 SONY Instrukcja Serwisowa by Grzegorz Zawadzki;
Dokładna dokumentacja, pomogła w szybkiej naprawie telewizora. Dziękuję!
 RCM70L/LB JVC Instrukcja Serwisowa by Damian Mazek;
 SA-A30E AIWA Instrukcja Serwisowa by Adam Grążka;
Wszystko w porządku. Instrukcja czytelna i kompletna. Dziękuję. all right! thank you.
Tekstowy podgląd strony 11 (kliknij aby zobaczyć)
(RCA IN)
A
A-b
AMP UNIT Consists of AMP PCB CONTROL PCB
13.9 dBs/1.9 dBs(SP IN)
A
2SK3645 -01MR
AMP PCB
B
19.5µH
2SK3645 -01MR
GAIN CONTROL
C
19.5µH
13.9 dBs/1.9 dBs(RCA IN)
39.7 dBs/26.5 dBs(RCA IN) 39.7 dBs/26.5 dBs(SP IN)
-1.8 dBs/-13.8 dBs
-1.8 dBs/-13.8 dBs (SP IN)
D
BFC
E
>
50µH
>
For resistors and capacitors in the circuit diagrams, their resistance values or capacitance values are expressed in codes: Ex. *Resistors Code Practical value 123 12k ohms 103 10k ohms *Capacitors Code Practical value 103 0.01uF 101/10 100uF/10V