Strona główna >> PANASONIC >> PT45LC12 Instrukcja Serwisowa
 0 szt. w koszyku
PANASONIC PT45LC12
Instrukcja Serwisowa
  • Zawiera schematy
  • Język: English
Opis PANASONIC PT45LC12 Instrukcja Serwisowa
Instrukcja jest dostępna w następujących językach:
Recenzje innych produktów
 SA-A30E AIWA Instrukcja Serwisowa by Adam Grążka;
Wszystko w porządku. Instrukcja czytelna i kompletna. Dziękuję. all right! thank you.
 KX990SR KENWOOD Instrukcja Serwisowa by Viktor Kapeć;
Bardzo dobra instrukcja. Zawiera wszystko co potrzeba, polecam!
 TA2760 ONKYO Instrukcja Serwisowa by Viktor Kapeć;
Instrukcja jest OK. Schematy czytelne, opisane niektóre procedury.
 26PF3302/10 PHILIPS Instrukcja Serwisowa by Ryszard Burzak;
Instrukcja bardzo czytelna. zawiera co potrzeba. Polecam
 DX666 AIWA Instrukcja Serwisowa by Adam Grążka;
...instrukcja serwisowa w pełni czytelna i kompletna. Dziękuję!
Tekstowy podgląd strony 40 (kliknij aby zobaczyć)
Reassembly Notes for Mirror: Install the Mirror as following procedures. 1) Peel the Protection Sheet approx. 20 mm (maximum 22 mm) from the top and bottom edges of the Mirror to place the Sheet. Then, place the 4 sheets on the top and bottom edges of the Mirror as shown.
Top edge of Mirror Sheet
Sheet
Sheet
Protection sheet
Mirror
Mirror support bracket
Bottom edge of Mirror
Mirror
<Front View> Fig. D5-3-1
CAUTION: Insert the Mirror from the top into the lower slots (For model with 40 inch Mirror) or into the upper slots (For model with 45 inch Mirror) of the Back Panel carefully avoiding the Mirror Support Brackets. Otherwise, the Mirror may crack. Then, the Mirror is secured with the Mirror Support Brackets.
Screws "b"
Back Panel
Mirror (Protection Sheet)
Upper Slots (for model with 45 inch Mirror) Lower Slots (for model with 40 inch Mirror)