Strona główna >> PIONEER >> SE-CL20/XCN/EW5 Instrukcja Serwisowa
 0 szt. w koszyku
PIONEER SE-CL20/XCN/EW5
Instrukcja Serwisowa
  • Zawiera schematy
  • Język: English
Opis PIONEER SE-CL20/XCN/EW5 Instrukcja Serwisowa
Instrukcja jest dostępna w następujących językach: English
Recenzje innych produktów
 RCM70L/LB JVC Instrukcja Serwisowa by Damian Mazek;
 SA-A30E AIWA Instrukcja Serwisowa by Adam Grążka;
Wszystko w porządku. Instrukcja czytelna i kompletna. Dziękuję. all right! thank you.
 KX990SR KENWOOD Instrukcja Serwisowa by Viktor Kapeć;
Bardzo dobra instrukcja. Zawiera wszystko co potrzeba, polecam!
 TA2760 ONKYO Instrukcja Serwisowa by Viktor Kapeć;
Instrukcja jest OK. Schematy czytelne, opisane niektóre procedury.
 26PF3302/10 PHILIPS Instrukcja Serwisowa by Ryszard Burzak;
Instrukcja bardzo czytelna. zawiera co potrzeba. Polecam
Tekstowy podgląd strony 2 (kliknij aby zobaczyć)
SPECIFICATIONS
A
Model
Frequency responce
Impedanc 32� 16� 16� 16� 16�
Maximum Input power 100mW(JEITA) 50mW(JEITA) 100mW(JEITA) 50mW(JEITA) 100mW(JEITA)
Sensitivity 104dB 100dB 100dB 100dB 105dB
Driver unit Φ30 mm Φ13.5 mm Φ9.2 mm Φ13.5 mm Φ13.5 mm
Plug W L L L L
Cord 5.0m 1.2m 1.2m 1.2m 1.2m
Weight (Without cord) 45 g 9g 4g 5g 5g
SE-H35TV 20 ~20,000Hz SE-E11 SE-CL20
B
20 ~20,000Hz 8 ~22,000Hz 20 ~20,000Hz
SE-CS12
SE-CS22 18 ~22,000Hz