Strona główna >> INFINITY >> KAPPA100.1DVC Instrukcja Obsługi
 0 szt. w koszyku
INFINITY KAPPA100.1DVC
Instrukcja Obsługi
  • Język: English
Opis INFINITY KAPPA100.1DVC Instrukcja Obsługi
Instrukcja jest dostępna w następujących językach: English
Recenzje innych produktów
 CLD3760K PIONEER Instrukcja Obsługi by Sebastian Twardowski;
Dobrej jakości skan - wkońcu mogłem poznać wszystkie funkcje tego odtwarzacza - polecam .
 CDV475 PHILIPS Instrukcja Obsługi by Sebastian Twardowski;
Gruba instrukcja - poprostu wszystko co potrzreba - polecam .
Tekstowy podgląd strony 3 (kliknij aby zobaczyć)
POWER-HANDLING LIMITATIONS
SPECIFICATIONS
Kappa 80.1w Configuration: Nominal Impedance: Power Handling: Sensitivity @ 2.83V/1m: Frequency Response: Mounting Depth: Cut-out Diameter: Kappa 100.1se Configuration: Nominal Impedance: Power Handling: Sensitivity @ 2.83V/1m: Frequency Response: Mounting Depth: Cut-out Diameter: Kappa 120.1se Configuration: Nominal Impedance: Power Handling: Sensitivity @ 2.83V/1m: Frequency Response: Mounting Depth: Cut-out Diameter: 8" woofer 4 ohms 100W rms/400W peak 93dB 30Hz � 300Hz 4" (102mm) 7-3/16" (183mm) Kappa 100.1dvc Configuration: Nominal Impedance: Power Handling: Sensitivity @ 2.83V/1m: Frequency Response: Mounting Depth: Cut-out Diameter: Kappa 120.1dvc Configuration: Nominal Impedance: Power Handling: Sensitivity @ 2.83V/1m: Frequency Response: Mounting Depth: Cut-out Diameter:
10" subwoofer 4 ohms 250W rms/1000W peak 93dB 25Hz � 250Hz 5-1/16" (129mm) 8-7/8" (226mm)
10" subwoofer 4 ohms per voice coil 250W rms/1000W peak 93dB 25Hz � 250Hz 5-1/16" (129mm) 8-7/8" (226mm)
12" subwoofer 4 ohms 300W rms/1200W peak 94dB 20Hz � 250Hz 5-13/16" (148mm) 10-13/16" (275mm)
12" subwoofer 4 ohms per voice coil 250W rms/1000W peak 94dB 25Hz � 250Hz 5-13/16" (148mm) 10-13/16" (275mm)